O nás

Centrum reprodukční medicíny ISCARE zahájilo svou činnost v lednu 1995 jako jedno z prvních nestátních center asistované reprodukce v ČR.

Od ledna 2020 sídlíme v moderní budově ISCARE postavené ve Vysočanech přímo pro vás. Budova je výborně dostupná - najdete nás na ulici Českomoravská 5 minut od metra přímo u zastávky tramvajové linky. Skvělá je i možnost cestovat vlakem, z nádraží Praha Libeň to je maximálně desetiminutová procházka.

Kromě Centra reprodukční medicíny nabízíme i služby gynekologů, ortopedů, chirurgů, gastroenterologů a dalších specializací, které mohou přispět k ucelené léčbě každého našeho pacienta.

Centrum reprodukční medicíny v 7 podlaží budovy ISCARE se úspěšností léčby 48-50% řadí po celou dobu své existence mezi přední pracoviště léčby neplodnosti. Doposud přišlo s naší pomocí na svět více než 10 000 dětí.

Primářem Centra asistované reprodukce ISCARE je MUDr. Jan Lacheta, který vede tým kvalifikovaných a především milých a obětavých kolegů, lékařů a sester.

Pro úspěšnou léčbu jsou rozhodující nejen naši lékaři a sestry, na úspěchu se z velké části podílí uplatňování sofistikovaných laboratorních metod. Součástí reprodukčního centra Iscare je jedna z nejmoderněji vybavených laboratoří nejen v Praze, ale v celé ČR. Zkušený tým embryologů a laborantů pod vedením Ing. Adély Minks Šaškové je zárukou vaší spokojenosti. Jsou připraveni pro Vás udělat maximum možného.

Vzhledem k rostoucímu významu léčby mužské neplodnosti nabízíme našim párům i andrologickou ambulanci a případně možnost provedení operace přímo v prostorách našeho klinického centra.

Neumíme dělat zázraky, ale uděláme vše proto, aby se stali. O tom mají příležitost se přesvědčit každoročně stovky párů. Využijte naší zkušenosti i Vy.